Kopiraiteru pakalpojumi

Birojs Pros and Cons piedāvā augsti profesionālus kopiraitinga pakalpojumus dažādās jomās.

Mēs sastādām tekstus mājas lapām, pamatojoties uz detalizētas klienta darbības analīzes, rakstam reklāmas tekstus, tai sk. produktu/pakalpojumu aprakstus katalogiem, interneta veikaliem, izgudrojam saukļus, izstrādājam prezentācijas, instrukcijas un citu tehnisko dokumentāciju. Mēs arī nodarbojamies ar īsu SMM tekstu sastādīšanu (Facebook, Instagram u.c.), kā arī rakstam preses relīzes. Turklāt mūsu kopiraiteri var uzņemties sastādīt tekstus lai uzlabotu Jūsu mājas lapas pozīciju meklēšanas rezultātos internetā, uzrakstot meta aprakstus, tekstus blogiem utml. Lai teksti izklausītos labi arī citās valodās, uzņemsimies adaptēt tekstus.

Valodas:

Mums ir ievērojama pieredze tekstu sastādīšanā angļu, krievu un latviešu valodās. Mūsu kopiraiteru komanda ne tikai izcīli pārvalda valodas, bet arī ļoti labi saprot dažādu biznesu specifiku. Kopiraiteru pieredzē mārketingā jomā iegūta gan strādājot reklāmas aģentūrās, gan ar Pros and Cons klientiem, ļauj izvēlēties pareizu skatpunktu, veidojot komunikāciju ar mērķa auditoriju. Apvienojot šādu pieredzi ar pieredzi tulkošanas jomā, mēs sniedzam kopiraitinga pakalpojumus mūsu klientiem, veidojot tādus tekstus trīs valodas, kas ir pielagoti dažādām auditorijām, kuras runā dažādās valodas. Tāda tekstu adaptācija padara tekstus ne tikai stilistiski, saturiski pareizus un viegli uztveramus, bet arī uzrunājušos.

Mūsu pieredzē kopiraitinga jomā:

Biroja Pros and Cons iepriekš sniegtie kopiraitinga pakalpojumus iekļauj darbu ar startapiem un pieredzējušām kompānijām viņu virzīšanā tirgū. Mēs izmantojām gan mūsu zināšanas SEO, gan mārketina jomā, kas ļauj mums nodrošināt gan tehniskus risinājumus uzlabojot klienta ieņemtās pozīcijas meklēšanas rezultātos internetā, gan zīmola tēla izveidē, strādājot ar uzņēmuma stratēģiju un biznesa mērķiem. Mēs sastādījām tekstus mājas lapām, preses relīzēm, produktu/pakalpojumu aprakstus, saukļus utml., tekstus video un drukas reklāmām, ievērojot katra konkrēta klienta darba specifiku.

Mūsu pieeja:

Mūsu darbs balstās uz individuālās pieejas katram klientam un tiek īstenots iepriekš saskaņotos termiņos, pēc iespējas ātrāk. Mūsu lojālie klienti vērtē cenas un kvalitātes proporciju darbā, kuru mēs nodrošinām.

Teksi mājas lapām
Saukļi, apraksti, instrukcijas
SMM
Preses relīzes
SEO (blogi, meta apraksti utml.)
Tekstu adaptācija, redatktūra, korektūra

Valodas

Angļu
Latviešu
Krievu

Lai veiktu pasūtījumu, lūdzam sazināties ar mums izmantojot e-pasta adresi contact [@} prosandcons.lv, kontakta formu vai tālruņa numuru, kas ir norādīts sadalē “Kontakti”. Uz rakstiskajiem pieprasījumiem mēs atbildam tajā pašā dienā.

Sazināties