Par mūsu biroju

Birojs Pros and Cons piedāvā augsti profesionālus tulkošanas pakalpojumus rakstiskās un mutiskās secīgās tulkošanas jomās. Mēs strādājam ar dažāda rakstura tekstiem, tai sk. juridiskajiem dokumentiem, reklāmas materiāliem, tehnisko dokumentāciju, kā arī nodarbojamies ar vispārējas tematikas tekstu tulkošanu. Mēs esam tulkojuši līgumus, preses relīzes, EU dokumentāciju, mājas lapas, reklāmas kampaņas, instrukcijas, recenzijas utml. Esam arī nodrošinājuši mutisko secīgo tulkošanu semināros, biznesa tikšanās laikā, tiesā, konferencēs, dažādu produktu un pakalpojumu prezentācijās. Mēs arī varam piedāvāt secīgo tulkošanu klientu braucienos pa Baltijas valstīm. Mūsu kompāniju vidū ir uzņēmumi, kas strādā ceļojumu, telekomunikāciju, ražošanas, reklāmas, vairumtirdzniecības u.c. sfērās.

Valodas:

Mums ir ievērojama pieredze rakstiskajā tulkošanā no angļu valodas latviešu un krievu valodās. Mēs arī esam daudz nodarbojušies ar tekstu tulkošanu no krievu valodas angļu valodā. Mūsu tulki ir spējīgi veik rakstisko tulkošanu no krievu valodas latviešu valodā. Mutiskās tulkošanas jomā mēs strādājam ar valodu pārīm angļu-krievu un latviešu-krievu.

Kopiraiting pakalpojumi:

Birojs Pros and Cons arī piedāvā kopiraitinga pakalpojumus. Mūsu pieredze iekļauj darbu ar startapiem un pieredzējušām kompānijām viņu virzīšanā tirgū, izmantojot SEO principus un pamatojoties uz mūsu pieredzes un zināšanām šajā jomā. Mēs arī sastādām tekstus mājas lapām, rakstam preses relīzes, reklāmas teksus, ievērojot katra konkrēta klienta darba specifiku. Kopiraitinga pakalpojumi ties sniegti angļu un krievu valodās.

Mūsu pieeja:

Mūsu darbs balstās uz individuālās pieejas katram klientam un tiek īstenots iepriekš saskaņotos termiņos, pēc iespējas ātrāk. Mūsu lojālie klienti vērtē cenas un kvalitātes proporciju darbā, kuru mēs nodrošinām.

Rakstiskie tulkojumi
Tekstu korektūra un redaktūra
Kopiraiting pakalpojumi
Teksti SEO
SMM
Secīga tulkošana

"Don't expect to impress many by not making the mistakes!"

Valodu pāri (rakstiskā tulkošana)

Angļu-Krievu
Latviešu-Krievu
Spāņu-Krievu
Vācu-Krievu
Latviešu-Angļu
Angļu-Spāņu

Cenas

Tulkojumu cena tiek aprēķināta pamatojoties uz vārdu skaita izejas dokumentā. Mūsu likme sastāda no 0,03 līdz 0,06 EUR/vārdu atkarīgi no teskta specifikas.

Standarts vārdu skaits vienā lappusē – 250.

Lai veiktu pasūtījumu, lūdzam sazināties ar mums izmantojot e-pasta adresi contact [@} prosandcons.lv, kontakta formu vai tālruņa numuru, kas ir norādīts sadalē “Kontakti”. Uz rakstiskajiem pieprasījumiem mēs atbildam tajā pašā dienā.

Sazināties