Frīlanceris Jūsu uzņēmumā

Kar is pašnodarbināta persona un kas ir frīlanceris
Pašnodarbināta persona ir attiecību veids starp divām pusēm, kur viena puse ir pašnodarbināta persona. Pašnodarbināta persona var būt gan frīlancere/-is, gan cilvēks kas strāda neatkarīgi (pēc kontrakta – uzņēmuma līguma). Frīlanceri parasti strādā ar daudziem klientiem, kāmēr kontrakta darbinieki strādā ar vienu vai dažiem klientiem. Abi saucas ārštata darbinieki. Pretējā gadījumā attiecības veidojas starp darbinieku un darba devēju. Latviešu valodā nav tulkojuma vārdam frīlancere/-is, tāpēc izmanto anglicismu. Pēc kontrakta var strādāt arī uzņēmumi, netikai pašnodarbinātas personas. Bet tagad ir runa par frīlanceriem.

Kāpēc izvēlēties frīlanceri, nevis pieņemt darbā cilvēku uz noteiktu laiku?
Pirmkārt, nelieliem uzņēmumiem tā ir finanšu taupīšana, jo strādājot ar frīlanceri nav jākārto grāmatvedība. Frīlanceris pats maksā nodokļus par sevi un viņam var uzticēt nelielu darba apjomu, kas varētu būt līdzīgs darbam pēc stundas likmes.
Otrkārt, frīlanceri strādā attālināti. Uzņēmumi, kas nevar atļauties organizēt darba vietu un nodrošināt pietiekoši plašu darba telpu darbiniekam, var atrisināt nepiecišamību pēc papildus darba spēka strādājot ar frīlanceri, kurš pildis darbu attālināti.

Kādu darbu var veikt frīlanceris?
Parasti frīlanceru vidū ir dizaineri, fotogrāfi, tulki. Visas šīs profesijas ir izcīli piemērotas frīlancera darbības būtībai.

Īpašais piedāvājums no Pros and Cons
Pros and Cons piedāvā frīlancera-tulka pakalpojumu, kas paredz ka frīlanceris uz noteiktu laiku attālināti kļūs par Jūsu uzņēmuma komandas dalībnieku un uzņemsies Jūsu sarakstes tulkošanu projekta norises laikā.
Tas varētu būt ļoti izdevīgi, ja Jums dažreiz rodas nepiecišamība daudzvalodīga projekta vadības laikā pēc komunikācijas svešvalodā, bet Jūsu uzņēmumā svešvalodas zināšanu trūkst.
Mūsu frīlanceri var uzņemties Jūsu rakstiskās un mutiskās komunikācijas tulkošanu divās valodās – latviešu-krievu vai latviešu-angļu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *