Tulkošana no latviešu valodas krievu valodā

Tulkošanas birojs Pros and Cons sniedz rakstiskos tulkošanas pakalpojumus no latviešu valodas krievu valodā. Mums ir pieredze juridisko dokumentu tulkošanas jomā no latviešu valodas krievu valodā: līgumu, dokumentu valsts iestādēm un komercorganizācijām (pietekumu, lūgumu, pieprasījumu u.c.) Turklāt mēs varam nodrošināt lieitšķo dokumentu tulkošanu no latviešu valodas krievu valodā, t.sk. lietiškās korespondences, iekšejo dokumentu utml. tulkošanu. Mēs arī tulkojam dokumentāciju ES projektu īstenošanai.

Pros and Cons birojs arī palīdzēs Jums iztulkot preses relīzes no latviešu valodas krievu valodā, kā arī mājas lapas, reklāmas tekstus, t.sk. SMM tekstus.
Ja Jums ir nepieciešams finanšu dokemntācijas tulkojums no latviešu valodas krievu valodā, Jūs varat griezties pie mums šai sakarā.
Tulkošanas birojs Pros and Cons arī var sniegt rakstiskos tulkošanas pakalpojumus no latviešu valodas krievu valodā tehniskās tulkošanas jomā. Mēs palīdzēsim Jums iztulkot instrukcijas un citu ar Jūsu uzņēmuma darbību saistīto dokumentāciju — produktu ražonas vai pakalpojumu sniegšanas jomā.
Mūsu tulki, kas sniedz tulkošanas pakalpojumus no krievu valodas latviešu valodā izvēlās individuālo pieeju darbā ar mūsu klientiem, veltot uzmanību katra konkrēta pasūtītāja darbības niansēm un specifikai.

Plašāka informācija ir pieejama sadaļā “Par mūsu biroju“.

Lai izvērtētu un pasūtītu rakstisko tulkošanu no latviešu valodas krievu valodā, lūdzam sazināties ar mums pa elektronisko pastu, uzrakstot uz adresi: contact [@] prosandcons.lv. Jūs varat arī izmantot kontaktu formu lai sazināties ar mums.

Mēs būsim priecīgi sadarboties ar Jums!

    Atbildēt

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *